Як торгувати за допомогою Price Action в IQ Option

Як торгувати за допомогою Price Action в IQ Option

Існує багато різноманітних способів торгівлі. Трейдери можуть вибирати, серед іншого, слідувати тренду, спостерігати за кольорами свічок на графіку або використовувати Price Action Trading.

Ми детальніше розглянемо останній у цьому остаточному посібнику. Хоча торгівлю Price Action зазвичай асоціюють із торгівлею валютою, її можна успішно застосовувати на будь-якому іншому ринку.

Огляд Price Action

Price Action — це не що інше, як техніка торгівлі. Важливою складовою цієї методики є ціна активу. Трейдери читають графік і приймають рішення, в основному виходячи з поточної ціни активу. Вони переконані, що це найцінніша інформація, необхідна для здійснення транзакції. Іноді вони навіть вважають, що це єдине, що потрібно, тому не використовують додаткову допомогу індикаторів.

Причина Price Action

Найбільшою перевагою є те, що в торгівлі Price Action вам не потрібно ускладнювати діаграму кількома індикаторами. Потрібно лише орієнтуватися на реальну ціну.

Ті, хто займається Price Action, стверджують, що ринки передбачувані, немає нічого, чого б не було раніше. Історія любить повторюватися. Тому ціна буде коливатися в певному діапазоні. Беручи до уваги вищесказане, трейдери Price Action можуть передбачити поведінку ціни протягом певного часу.

Тому вони будуть шукати закономірності, які повторюються. І вони хочуть відповісти на питання про напрямок ціни в певний момент. Коли вони це роблять, їх рішення може бути дуже точним.

Торгівля Price Action на IQ Option

Трейдери мають свої переваги щодо типів графіків. Я думаю, що свічкова діаграма є найбільш прозорою, але гістограма також підійде. Обидва містять однакову цінову інформацію, необхідну для успішної торгівлі. Ви розрізняєте ціну відкриття, вищу, нижчу та ціну закриття для заданого періоду часу.

Як торгувати за допомогою Price Action в IQ Option
Гістограма та свічкова діаграма містять однакові дані про ціну (OHLC)

Як я вже згадував, трейдери Price Action не люблять додаткових індикаторів. Причиною цього здебільшого є затримка показників. Тим не менш, лінії підтримки та опору можуть бути бажаними.

І це тому, що поведінка ціни зазвичай передбачувана після моменту торкання рівня підтримки/опору. Ось приклад того, як трейдер Price Action може читати графік. У нас є лінія підтримки. Ви бачите, як приємна ціна реагує на цей рівень. Номер 1 - бичачий пінбар. Це чіткий сигнал для входу в довгу (купівельну) позицію. Номер 2 - це бичачий візерунок поглинаючого свічника. Це також сигнал для покупки GBPUSD. Це все про читання поведінки ціни, визначення ключових рівнів підтримки та опору та знання того, як реагувати на повторювані цінові моделі, такі як формування свічок.

Як торгувати за допомогою Price Action в IQ Option
Трейдери Price Action зосереджені на ціновій поведінці на важливих цінових рівнях

Що потрібно для ефективної торгівлі за допомогою Price Action на IQ Option?

Перш за все, ви повинні дізнатися про графіки цін. Вам потрібно буде ознайомитися з різними типами діаграм і сигналами, які ви можете з них читати.

Далі ви повинні розвинути навички визначення цінових моделей. Це означає, що ви також повинні освоїти малювання ліній підтримки та опору.

З часом ви станете краще інтуїтивно розуміти, як поводяться ціни, коли вони досягають певних точок тренду. Ви будете впевненіше малювати лінії трендів і розпізнавати тренди загалом. Ви побачите, що рівні, які раніше були опором для цінових рухів, після пробиття стають підтримкою.

Як торгувати за допомогою Price Action в IQ Option
Аналіз горизонтальних рівнів підтримки-опору та динамічних ліній тренду

Аналіз послідовності вершин і низів дає вам додаткове уявлення про структуру тренду. Це допомагає трейдерам Price Action визначити, коли ринок змінює напрямок.

Як торгувати за допомогою Price Action в IQ Option
Використання вищих часових рамок для визначення ключових рівнів

Ви можете використовувати Price Action на будь-якому таймфреймі. Використовуйте вищі інтервали, щоб побачити так звану загальну картину з основними та найважливішими рівнями цін. Тоді ви можете використовувати нижчий таймфрейм, щоб визначити точні точки входу в позицію.

Як торгувати за допомогою Price Action в IQ Option
Використання цінової дії дає вам краще розуміння руху цін

І єдине, що залишається зробити, це торгувати та перевіряти Price Action на собі. Хоча, ви повинні бути обережні, якщо ви використовуєте реальні гроші. Навіть якщо це надійна та корисна стратегія, Price Action Trading не безризикова. Будьте завжди готові до втрат.

Розкажіть нам, як ви це знаходите. Нижче є розділ коментарів.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!