Як використовувати Stop Loss і Take Profit в IQ Option

Як використовувати Stop Loss і Take Profit в IQ Option


Stop Loss і Take Profit

Управління стоп-лоссом і тейк-профітом (SL/TP) є однією з найважливіших концепцій Форекс. Глибоке розуміння базових принципів і механізмів має важливе значення для професійної торгівлі валютою.

Stop-loss – це наказ, який ви надсилаєте своєму брокеру Forex для автоматичного закриття позиції. Тейк-профіт працює приблизно так само, дозволяючи вам зафіксувати прибуток, коли досягнуто певного рівня ціни. Таким чином, SL/TP використовується для виходу з ринку. Бажано, в потрібний спосіб і в потрібний момент. Існує кілька стратегій, які ускладнюють процес прийняття рішення, але також надають трейдеру додаткові можливості.
Як використовувати Stop Loss і Take Profit в IQ Option
Меню налаштування SL/TP доступне у верхньому правому куті


Відкриття стоп-лосс ордерів

Що таке стоп-лосс і навіщо комусь використовувати його в торгівлі? Відкриваючи стоп-лосс ордер, ви визначаєте суму грошей, якою готові ризикувати в кожній конкретній угоді.
Як використовувати Stop Loss і Take Profit в IQ Option
Торгова платформа IQ Option розраховує зазначену суму як відсоток від ваших початкових інвестицій.

Відсікання втрат у потрібний момент — це навичка, якій рано чи пізно повинні навчитися всі трейдери, якщо вони хочуть досягти певного успіху. Професійні трейдери вірять, що розумно пристосовувати стоп-лосс до ринкових умов, а не лише до суми грошей, якою ви готові пожертвувати. Взяття до уваги технічного аналізу також може бути практичним. І пам’ятайте, що більшість трейдерів погоджуються: життєво важливо знати, коли вийти з торгівлі, ще до відкриття позиції.

Існує три основні способи визначення оптимальних точок стоп-лоссу:

1 процентний стоп. Визначте позицію стоп-лосс на основі суми капіталу, яким ви готові ризикнути в кожен конкретний момент. Стоп-лосс у цьому випадку буде сильно залежати від вашого загального капіталу та суми інвестованих грошей. Пам’ятайте, що експерти рекомендують виділяти не більше 2% вашого торгового капіталу на одну угоду.

2 Зупинка діаграми.Цей метод більше, ніж інші, орієнтований на технічний аналіз. Виявляється, рівні підтримки та опору також можуть допомогти нам визначити оптимальні точки SL/TP. Встановлення стоп-лоссу поза рівнями підтримки/опору є одним із способів зробити це. Коли ринок торгується за межами цих областей, є хороший шанс, що тренд продовжить працювати проти вас. Настав час взяти те, що залишилося від ваших інвестицій.

3 Зупинка волатильності. Волатильність - це те, що трейдери не хочуть пропускати. Він може різко відрізнятися від активу до активу, таким чином справляючи величезний вплив на результати торгівлі. Знання того, наскільки може рухатися валютна пара чи акція, значно допоможе визначити оптимальні точки стоп-лоссу. Волатильні активи можуть вимагати вищої терпимості до ризику і, отже, вищих рівнів стоп-лоссу.
Як використовувати Stop Loss і Take Profit в IQ Option
Смуги Боллінджера – це індикатор, який використовується для оцінки волатильності ринку

. Можливо, буде гарною ідеєю сформувати власну систему SL/TP, поєднуючи різні підходи. Він повинен базуватися на вашій торговій стратегії та ринкових умовах.

Використовуючи SL/TP, ви не зобов’язуєтеся чекати, поки буде досягнуто заздалегідь визначений рівень ціни. Не соромтеся закрити угоду, якщо ринок продемонструє несприятливу цінову дію. Але в той же час не дозволяйте своїм емоціям втручатися. Ви коли-небудь помічали, наскільки руйнівною емоційною може бути торгівля? Те ж саме відбувається, коли ви розміщуєте стоп-лосс ордер і не даєте своїй торговельній стратегії достатньо часу для перевірки.

Стоп-лосс — це не просто точка виходу, хороший стоп-лосс має стати «точкою недійсності» вашої поточної торгової ідеї. Іншими словами, він повинен довести, що обрана стратегія не працює. В іншому випадку доцільно почекати.


Відкриття тейк-профітних ордерів

Стоп-лосс і тейк-профіт працюють майже однаково, але їхні рівні визначаються по-різному. Сигнали стоп-лосс служать для мінімізації витрат на невдалу торгівлю, тоді як ордери тейк-профіт дають трейдерам можливість отримати гроші на піку угоди.

Отримання прибутку в потрібний час так само важливо, як і встановлення оптимальних сигналів стоп-лосс. Ринок завжди коливається, і те, що здається позитивним, може перетворитися на спад за лічені секунди. Дехто сказав би, що завжди краще отримати пристойні виплати зараз, ніж чекати та ризикувати втратою потенційних виплат. Зауважте, що не дозволяти вашій виплаті зрости достатньо високо та передчасно закривати угоду також недобре, оскільки це з’їсть частину потенційної виплати. Надто довге очікування може бути однаково згубним.

Мистецтво тейк-профіт ордерів полягає в тому, щоб вибрати правильний момент і закрити угоду безпосередньо перед тим, як тенденція скоро зміниться. Інструменти технічного аналізу можуть дуже допомогти у визначенні точок розвороту. Ви можете вибрати між смугами Боллінджера, індексом відносної сили або середнім індексом спрямованості. Ці індикатори найкраще працюють для цілей управління SL/TP.
Як використовувати Stop Loss і Take Profit в IQ Option
RSI може допомогти визначити оптимальні позиції тейк-профіту.

Деякі трейдери можуть рекомендувати використання співвідношення ризик/прибуток 1:2. У такому випадку, навіть якщо кількість втрат дорівнює кількості успішних угод, ви все одно отримуватимете виплати в довгостроковій перспективі. Подумайте про те, щоб знайти оптимальне співвідношення ризик/винагорода, яке б відповідало вашій особистій стратегії, і пам’ятайте, що немає універсальних правил, які б працювали для кожного активу та кожного трейдера.


Речі пам'ятати

Майте на увазі, що SL/TP — це лише ще один інструмент у вашому багатому торговому портфелі. Торгові навички не обмежуються правильним використанням індикаторів і ордерів стоп-лосс/тейк-профіт. Не дозволяйте жодній автоматизованій системі торгувати за вас. Скоріше покладайтеся на це, щоб краще контролювати свої угоди та емоції. Щоб вивчити основи ордерів SL/TP, може знадобитися деякий час, але коли це буде зроблено, у вас залишиться ще одна необхідна торгова навичка.
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!