Як вивести гроші з IQ Option

Як вивести гроші з IQ Option


Як мені зняти гроші?

Ваш спосіб виведення залежатиме від способу депозиту.

Якщо ви використовуєте електронний гаманець для депозиту, ви зможете зняти лише на той самий обліковий запис електронного гаманця. Щоб вивести кошти, зробіть запит на виведення на сторінці виведення. Запити на зняття коштів обробляються IQ Option протягом 3 робочих днів. Якщо ви знімаєте кошти на банківську картку, платіжній системі та вашому банку потрібен додатковий час для обробки цієї транзакції.

Умови можуть відрізнятися залежно від місця розташування. Будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки для отримання точних інструкцій.

1. Відвідайте веб-сайт IQ Option або мобільний додаток

2. Увійдіть в обліковий запис за допомогою електронної пошти або облікового запису соціальної мережі.

3. Виберіть кнопку «Вивести кошти».

Якщо ви перебуваєте на домашній сторінці IQ Option, виберіть «Вивести кошти» на панелі з правого боку.
Як вивести гроші з IQ Option
Якщо ви перебуваєте в торговій кімнаті, натисніть на значок профілю та виберіть «Вивести кошти».
Як вивести гроші з IQ Option
4. Ви будете перенаправлені на сторінку Виведення коштів. Виберіть спосіб виведення, наприклад Skrill, введіть адресу електронної пошти та вкажіть суму, яку ви хочете зняти (мінімальна сума виведення становить 2 долари США).
Як вивести гроші з IQ Option
5. Ваш запит на зняття коштів і статуси зняття коштів відображаються на сторінці зняття коштів.
Як вивести гроші з IQ Option
Як вивести гроші з IQ Option


Як вивести гроші з торгового рахунку на банківську картку?

Щоб вивести свої кошти, перейдіть у розділ «Вивести кошти». Виберіть спосіб виведення, вкажіть суму та інші необхідні реквізити та натисніть кнопку «Вивести кошти». IQ Option докладає всіх зусиль, щоб обробляти всі запити на зняття коштів протягом того самого дня або наступного дня, якщо це не робочий час у робочі дні (крім вихідних). Зауважте, що обробка міжбанківських (міжбанківських) платежів може зайняти трохи більше часу.

Кількість запитів на виведення коштів необмежена. Сума виведення не повинна перевищувати суму поточного торгового балансу.

*Виведення коштів повертає гроші, які були сплачені в попередній операції. Таким чином, сума, яку ви можете зняти на банківську картку, обмежена сумою, яку ви внесли на цю картку.

У Додатку 1 показано блок-схему процесу вилучення.

У процесі зняття беруть участь такі сторони:

1) IQ Option

2) Банк-еквайр – банк-партнер IQ Option.

3) Міжнародна платіжна система (IPS) – Visa International або MasterCard.

4) Банк-емітент – банк, який відкрив ваш банківський рахунок і видав картку.

Зверніть увагу, що ви можете вивести на банківську картку лише суму початкового депозиту, внесеного з цієї банківської картки. Це означає, що ви можете повернути свої кошти на картку даного банку. Цей процес може тривати трохи довше, ніж очікувалося, залежно від вашого банку. IQ Option негайно переказує гроші у ваш банк. Але переказ грошей із банку на ваш банківський рахунок може зайняти до 21 дня (3 тижні).

Якщо ви не отримаєте гроші на 21-й день, IQ Option люб’язно просить підготувати виписку з банківського рахунку (з логотипом, підписом і печаткою, якщо це друкована версія; електронні версії повинні бути роздруковані, підписані та завірені печаткою банку) період від дати депозиту (цих коштів) до поточної дати та надішліть його на адресу [email protected] з електронної адреси, пов’язаної з вашим обліковим записом, або до співробітника служби підтримки IQ Option через чат. Було б чудово, якби ви також могли надати їм електронну адресу представника банку (особи, яка надала вам виписку з банківського рахунку). Тоді IQ Option попросить вас повідомити їх, як тільки ви надішлете його. Ви можете зв’язатися з IQ Option через чат або електронною поштою ([email protected]). Зверніть увагу, що у виписці з банківського рахунку повинна бути інформація про вашу банківську картку (перші 6 і 4 останні цифри її номера).

IQ Option зробить усе можливе, щоб зв’язатися з вашим банком і допомогти знайти транзакцію. Вашу банківську виписку буде надіслано платіжному агрегатору, і перевірка може тривати до 180 робочих днів.

Якщо ви знімаєте суму, яку внесли в той самий день, ці дві операції (внесення та зняття) не будуть відображені у виписці з банку. У цьому випадку зверніться до свого банку для уточнення.

Часті запитання (FAQ)


Скільки часу потрібно для того, щоб кошти, які я зняв банківським переказом, надійшли на мій банківський рахунок?

Стандартний максимальний термін для банківських переказів становить 3 робочі дні, а може й менше. Однак так само, як одні боровики обробляються за менший час, іншим може знадобитися весь час терміну.


Чому IQ Option змінила мінімальну суму для зняття коштів банківським переказом на 150,00 бразильських реалів?

Це нова мінімальна сума зняття лише для банківських переказів. Якщо ви виберете інший спосіб, мінімальна сума все ще становитиме 4 BRL. Ця зміна була необхідною через велику кількість вилучень, оброблених цим методом за низьких значень. Щоб дотриматися часу обробки, IQ Option має зменшити кількість виведень коштів на день, не впливаючи на їх якість.


Я намагаюся зняти менше ніж 150,00 бразильських реалів банківським переказом і отримую повідомлення про те, щоб зв’язатися зі службою підтримки. Будь ласка, організуйте це для мене.

Якщо ви хочете зняти суму менше 150 бразильських реалів, вам потрібно лише вибрати інший метод зняття, наприклад електронний гаманець.


Яка мінімальна та максимальна сума виведення?

IQ Option не має обмежень щодо мінімальної суми виведення — від 2 доларів ви можете вивести свої кошти на сторінці iqoption.com/withdrawal. Щоб зняти суму, меншу ніж 2 долари, вам потрібно буде зв’язатися з командою підтримки IQ Option по допомогу. Фахівці IQ Option нададуть вам можливі сценарії.


Чи потрібно надавати якісь документи для зняття?

Так. Щоб зняти кошти, вам необхідно підтвердити свою особу. Перевірка рахунку необхідна для запобігання шахрайським фінансовим операціям на рахунку.

Щоб пройти процес перевірки, вам буде запропоновано завантажити документи на платформу за допомогою наведених нижче посилань:

1) Фото вашого посвідчення особи (паспорт, водійські права, національне посвідчення особи, дозвіл на проживання, посвідчення особи біженця, подорож біженця паспорт, посвідчення виборця).

2) Якщо ви використовували банківську картку для внесення грошей, будь ласка, завантажте копії обох сторін вашої картки (або карток, якщо ви використовували більше однієї для внесення). Будь ласка, пам’ятайте, що вам слід приховати свій номер CVV і залишити видимими лише перші 6 та останні 4 цифри номера вашої картки. Будь ласка, переконайтеся, що ваша картка підписана.

Якщо ви використовуєте електронний гаманець для внесення коштів, вам потрібно надіслати IQ Option лише скан вашого ідентифікатора.

Усі документи будуть перевірені протягом 3 робочих днів після того, як ви подасте запит на зняття коштів.


Статуси вилучення. Коли моє зняття буде завершено?

1) Після того, як зроблено запит на зняття коштів, він отримує статус «Запитано». На цьому етапі кошти списуються з балансу вашого рахунку.

2) Щойно IQ Option починає обробку запиту, він отримує статус «В процесі».

3) Кошти будуть перераховані на картку або електронний гаманець після того, як запит отримає статус «Кошти надіслано». Це означає, що виведення було завершено на стороні IQ Option, і ваші кошти більше не знаходяться в системі IQ Option.

Ви можете будь-коли переглянути статус свого запиту на зняття коштів у своїй Історії транзакцій.

Час отримання платежу залежить від банку, платіжної системи чи системи електронного гаманця. Це приблизно 1 день для електронних гаманців і зазвичай до 15 календарних днів для банків. Час виведення може бути збільшений платіжною системою або вашим банком, і IQ Option не має на це впливу.


Скільки часу займає обробка виведення?

Для кожного запиту на виведення коштів фахівцям IQ Option потрібен певний час, щоб все перевірити та схвалити запит. Зазвичай це не більше 3 днів.
Як вивести гроші з IQ Option
IQ Option має переконатися, що особа, яка робить запит, це справді ви, щоб ніхто інший не міг отримати доступ до ваших грошей.

Це необхідно для безпеки ваших коштів разом із процедурами перевірки.

Після цього діє особливий порядок виведення коштів на банківську картку.

Ви можете зняти на свою банківську картку лише всю суму, здійснену з вашої банківської картки протягом останніх 90 днів.

IQ Option надішле вам гроші протягом тих же 3 днів, але вашому банку потрібен ще деякий час для завершення транзакції (точніше, скасування ваших платежів нам).

Крім того, ви можете вивести весь свій прибуток на електронний гаманець (наприклад, Skrill, Neteller або WebMoney) без будь-яких обмежень і отримати свої гроші протягом 24 годин після того, як IQ Option виконає ваш запит на виведення. Це найшвидший спосіб отримати гроші.
Як вивести гроші з IQ Option
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!