Як використовувати три внутрішні шаблони на IQ Option

Як використовувати три внутрішні шаблони на IQ Option

Існує багато свічкових моделей, які трейдер може розпізнати на ціновому графіку. Пізніше їх можна використовувати, щоб знайти вдалий момент для відкриття торгової позиції. Але спочатку трейдер повинен знати, як виглядає патерн і що він говорить. З сьогоднішньої статті ви дізнаєтесь, як визначити та використовувати Три внутрішні візерунки.

Ознайомлення з візерунком «три внутрішні».

Патерн, який називається візерунком «три внутрішні», складається з трьох наступних свічок. Інформація, яку вони несуть, полягає в тому, що поточний імпульс тренду слабшає, і ви можете очікувати, що ціна піде в протилежному напрямку.

Ця зміна, однак, часто не є особливо суттєвою. Тим не менш, ви можете використовувати патерн у контексті загального тренду та вловлювати відновлення ціни.

Ми можемо розрізнити два типи формації, три візерунки всередині вниз і три візерунки всередині вгору.

Візерунок три всередині вниз

Цей тип моделі трьох внутрішніх свічок можна спостерігати на вершині висхідного тренду. Перша свічка, яка формує патерн трьох внутрішніх вниз, є довгою бичачою. Другий занурений провідною свічкою і є маленьким і ведмежим. Остання, третя свічка також є ведмежою, але її закриття знаходиться нижче закриття другої свічки та відкриття першої свічки.

Як використовувати три внутрішні шаблони на IQ Option
Три внутрішніх візерунка вниз

Тепер можна очікувати, що тенденція зміниться, а ціна впаде.

Візерунок три навиворіт

У нижній частині низхідного тренду ви можете шукати візерунок три всередині вгору. Цього разу перша свічка велика і ведмежа. Наступна свічка є невеликою бичачою, повністю поглиненою першою свічкою у формації. Остання, бичача свічка закривається вище закриття другої свічки та відкриття першої свічки.

Як використовувати три внутрішні шаблони на IQ Option
Три візерунка навиворіт

Коли з’являється візерунок «три всередині вгору», ви можете припустити, що настає висхідний тренд.

Торгівля з трьома внутрішніми моделями на IQ Option

Ви можете використовувати лише появу трьох внутрішніх візерунків як інформацію про досить коротку зміну напрямку тренду. Крім того, ви можете використовувати цю форму для відкриття транзакції. Ось як.

Вхід у коротку угоду з візерунком три всередині вниз

Ведмежа три внутрішня модель вниз з’являється на вершині висхідного тренду. Він належить до групи моделей розвороту тренду, тому ви можете очікувати, що ціна скоро впаде.

Ви повинні відкривати коротку позицію, коли третя свічка в формації збирається закритися або коли наступна свічка починає розвиватися.

Коли ви торгуєте валютними парами (CFD), стоп-лосс слід встановлювати над максимумом першої, другої або третьої свічки. Це залежатиме від того, наскільки великий ризик ви готові нести. Під час торгівлі опціонами тримайте позицію відкритою принаймні в три рази довше, ніж часовий проміжок графіка, який ви використовуєте.

Як використовувати три внутрішні шаблони на IQ Option
EURJPY 5-м графік з трьома внутрішніми вниз

Вхід у довгу угоду з трійкою вгору

Внизу низхідного тренда можна знайти бичачу модель три всередині вгору. Це сигналізує про зміну тенденції.

Відкрийте довгу позицію, коли остання свічка в формації збирається закритися або коли наступна свічка починає розвиватися.

Коли ви торгуєте CFD, ваш стоп-лосс слід розміщувати нижче першої, другої або третьої свічки формації, залежно від рівня ризику, який ви допускаєте. Під час торгівлі опціонами тримайте транзакцію відкритою принаймні втричі довше, ніж часовий проміжок графіка, який ви використовуєте.

Як використовувати три внутрішні шаблони на IQ Option
AUDUSD 5-м діаграма з візерунком три всередині вгору

Останні слова про візерунок з трьох внутрішніх частин

Три внутрішні візерунки вниз і вгору складаються з трьох послідовних свічок. Їх поява сигналізує про незначну зміну тенденції. Ви можете знайти його на будь-якому ліквідному ринку.

Патерн «Три внутрішні вниз» є ведмежим формуванням і сигналізує про майбутній спадний тренд. З ним можна відкрити коротку позицію.

Патерн «Три всередині вгору» є бичачим і дає інформацію про те, що висхідний тренд наближається. Тому ви можете відкрити з ним довгу позицію.

Ви можете використовувати додатковий метод, наприклад технічні індикатори, трейлінг-стоп-лосс або інший шаблон свічок, щоб визначити найкращий момент для виходу з угоди.

IQ Option пропонує безкоштовний демо-рахунок, який є чудовим місцем для практики розпізнавання та торгівлі трьома внутрішніми моделями. Цей рахунок забезпечено віртуальною готівкою, тому ви не ризикуєте своїми грошима. Однак у вас є час попрацювати над своїми навичками торгівлі.

Буду радий почути, чи є у вас досвід торгівлі трьома внутрішніми патернами вниз і вгору. Ви з ними знайомі чи вони для вас зовсім нові? Розкажіть мені в розділі коментарів нижче.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!