Як знайти надійні рівні підтримки та опору на IQ Option

Як знайти надійні рівні підтримки та опору на IQ Option

Рівні підтримки та опору дуже допомагають трейдерам. Звичайно, коли вони намальовані на діаграмі. І намалювати їх не завжди так легко, як можна подумати. Щоб опори та опори були надійними, їх потрібно правильно позначити.

У цій статті ви дізнаєтесь про кілька хороших методів визначення рівнів підтримки та опору на платформі IQ Option.

Методи, які я запропоную, такі:

  • Локальні мінімуми та максимуми
  • Кілька часових рамок
  • Ковзні середні
  • Рівні Фібоначчі
  • Лінії трендів

Локальні мінімуми та максимуми

Щоб визначити рівні підтримки та опору через локальні мінімуми та максимуми, вам потрібно спочатку підготувати графік. Виберіть актив, виберіть часовий проміжок і подивіться на графік. Позначте найвищий пік і найнижчий низ. ATH буде першим – історичним максимумом. ATL буде другим екстремумом – історичним мінімумом.

Наступним кроком буде позначення всіх піків і всіх низів на діаграмі. У висхідному тренді вони будуть називатися вищими мінімумами (HL) і вищими максимумами (HH). Під час спадного тренду будуть нижчі максимуми (LH) і нижчі мінімуми (LL).

Кожна горизонтальна лінія, яка позначає мінімуми і максимуми, також служить опорою або опором.

Давайте подивимося на графік. Під час висхідного тренду HL представляють рівні підтримки, а HH – опір. Під час спадного тренду LH є опором, а LL – підтримкою.

Як знайти надійні рівні підтримки та опору на IQ Option
Локальні мінімуми та максимуми діють як рівні підтримки – опору

Кілька часових рамок

Цей метод вимагає, щоб ви включили рівні підтримки та опору з вищих таймфреймів. Якщо ви торгуєте на 15-хвилинному таймфреймі, перевірте підтримку/опір на 1-годинному таймфреймі. Позначте рівні. Потім перейдіть до 4-годинного таймфрейму та помістіть рівні з нього на свій 15-хвилинний графік.

Рівні набагато сильніші, коли підтримка/опір із вищих таймфреймів відповідають рівням із нижчих таймфреймів.

Як знайти надійні рівні підтримки та опору на IQ Option
Ви можете використовувати кілька часових рамок, щоб визначити важливі рівні цін

Ковзні середні

Ковзні середні - це наступний спосіб визначити рівні підтримки та опору. Це може бути просте ковзне середнє або експоненціальне ковзне середнє. Ви можете налаштувати періоди, щоб визначити, що найкраще підходить для цієї конкретної мети. Ви можете спробувати ковзну середню за 20 або 55 днів і перевірити, як вона працює.

Ковзні середні просто діють як динамічна підтримка/опір, що означає, що рівень змінюється разом із рухами ковзних середніх.

Під час спадного тренду ви помітите, що ковзне середнє створює динамічний рівень опору. Ціна досягає її, а потім продовжує падати.

Під час висхідного тренду ковзне середнє діятиме як динамічний рівень підтримки. Знову ж таки, ціни наближаються, можливо, торкаються або навіть перетинаються, а потім піднімаються далі.

Як знайти надійні рівні підтримки та опору на IQ Option
Ковзне середнє може працювати як динамічна підтримка або опір. Ось у нас EMA55

Рівні Фібоначчі

Популярні рівні Фібоначчі також є хорошим методом розпізнавання рівнів підтримки та опору. Найчастіше на валютному ринку використовуються 0,382 і 0,618.

Значний рух ціни вгору або вниз часто супроводжується великим відкатом початкового руху. І часто цей відкат продовжується до рівнів Фібоначчі.

Давайте розглянемо приклад нижче. Після тривалого руху вниз ціна повертається до 0,618, яку тут можна прийняти як опір. З цього моменту ціна знову падає.

Як знайти надійні рівні підтримки та опору на IQ Option
Популярні рівні Фібоначчі можуть діяти як підтримка – опір

Лінії трендів

Коли ви плануєте намалювати лінію тренду, вам потрібно визначити принаймні два піки або два низи. Однак чим більше, тим краще. З кількома вершинами або низами лінія тренду буде краще підтверджена і, отже, більш цінна.

Лінія тренду діятиме як підтримка під час висхідного тренду та як опір під час спадного тренду. Ціни, здається, не долають цих ліній.

У бічному тренді лінія тренду створює дуже сильну підтримку та опір, оскільки вони перевіряють ці рівні кілька разів.

Як знайти надійні рівні підтримки та опору на IQ Option
Лінія висхідного тренду діє як підтримка, а лінія спадного тренду діє як опір

Резюме

Рівні підтримки та опору дуже важливі в торгівлі. Їх можна визначити різними способами. Сьогодні я пояснив, як використовувати для цієї мети локальні мінімуми та максимуми, кілька часових рамок, ковзні середні, рівні Фібоначчі та лінії тренду.

Ви можете використати інший метод, щоб підтвердити результат, отриманий за допомогою першого. Рівні вважаються сильнішими, якщо вони залишаються незмінними при використанні різних способів їх пошуку.

Перейдіть у свій обліковий запис IQ Option зараз і почніть практикуватися в пошуку рівнів підтримки та опору на ціновому графіку. Поділіться з нами будь-якими коментарями щодо цієї теми. Нижче є розділ коментарів.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!