IQ Option Trading Tournaments - Як я можу отримати приз у турнірі?

IQ Option Trading Tournaments - Як я можу отримати приз у турнірі?


Що таке турнір в IQ Option?

Турнір являє собою змагання між трейдерами, в якому може взяти участь кожен. Кожен учасник отримує турнірний рахунок з однаковою сумою грошей. Торгувати бінарними опціонами можна лише в турнірах. Окрім цього, немає жодних правил: ви можете торгувати будь-яким активом і інвестувати будь-які доступні кошти.

Переможцем стає трейдер, який фінішує з найбільшою кількістю грошей на турнірному рахунку. Призовий фонд зазвичай ділиться між кращими трейдерами від 9 до 30 осіб.


Як це працює?

Кожному трейдеру надається спеціальний турнірний рахунок у розмірі $10 000 за однакових початкових умов. Таблиця лідерів показує, скільки грошей у кожного учасника на турнірному рахунку в порядку спадання.

Приз турніру зараховується на ваш реальний рахунок у вигляді реальних коштів. 80% вашого вступного внеску перераховується до призового фонду. Ви можете поповнювати свій турнірний рахунок протягом усього турніру.


Чи можливий ребай?

У деяких турнірах ви можете поповнити баланс свого рахунку, внісши початкову суму реальними грошима. Наприклад, якщо в турнірі допускаються докупи, а ваш початковий баланс становить 100 доларів, ви можете натиснути «Докупити» поруч із балансом, і на вашому рахунку буде 200 доларів.

Кількість ребаїв під час турніру необмежена, але тільки якщо поточний баланс і прибуток від відкритих позицій менше стартового балансу. На початку турніру ви можете перезавантажити один раз. Суми ребаїв підсумовуються та додаються до призового фонду турніру.


Як я можу перевірити свою позицію в турнірі?

Перед початком турніру найкращі трейдери вибираються випадковим чином. Щойно турнір розпочнеться й учасники почнуть торгувати, люди в списку будуть упорядковані відповідно до балансу на їхніх турнірних рахунках.


Як я можу отримати приз у турнірі?

Якщо ви отримуєте один із призів у турнірі, ваш виграш автоматично зараховується на ваш реальний рахунок.


Якими активами я можу торгувати під час турнірів?

Активи бінарних опціонів:
  • 54 Варіанти
  • 41 пара Форекс
  • 179 Акції
  • 26 Криптовалюти
  • 4 Товари
  • 23 ETF
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!